Reference

Reference

Paní Evičku můžu doporučit všem, je to úžasná osoba.
Naší rodině pomohla v těžké situaci kdy náš tatínek onemocněl rakovinou a díky ní jsme to vše zvládli a vyhráli jsme boj nad nemoci. Také dcerce moc pomohla, ta od miminka bývala často na hromádce a opakovaně musela být v nemocnici s laryngitidou. Teď je to zdravá usměvavá holčička, na kterou jen tak něco nesedne.
Moc mi pomohla při druhém porodu který  byl nádherný a rychlý a vše šlo tak jak mělo. (První byl také nádherný ale o HOOOOODNĚ těžší, bez její pomoci). 
A v neposlední řadě strašně pomohla mému synkovi kterému byla diagnostikovaná těžká vada sluchu a z ní jsme se dostali na velmi lehkou vadu díky její pomocí. Malý ani nepotřebuje sluchadlo a jsme jen preventivně  v kontrolách.  Podle nich je to v pořádku.
Máme ji moc rádi 😍

Jaroslava

Když se u mě začaly objevovat první známky lupénky, říkala jsem si, že to zvládnu pár mastičkami a bude pokoj. Chyba! Omyl! Lupénka byla stále horší a horší. Zkoušela jsem kde co, ale výsledky vždy jen na chvíli. Cesta osudu mě zavedla k člověku, kterého jsem dávno znala, ale netušila jsem, že bych se mohla na paní Malíkovou obrátit s mým problémem. Mezitím došlo i dalšímu, co bylo třeba řešit. Tentokrát u dcery. Využila jsem možnosti (a ochoty paní Malíkové) řešit vše zmíněné pomocí terapií, úpravou zdravého životního stylu, Bachových esencí, homeopatie … Nemusela jsem v podstatě ničemu věřit (jak se mě mnozí ptají). Výsledky se dostavily! Dceřiny problémy zažehnány. Moje lupénka se též zlepšila.
Hlavně tento komplexní přístup a individuálně doporučené terapie obrovským způsobem změnily můj (náš) život. Je to viditelné i na fotografiích. Což jsem si dříve neuvědomovala. Byli jsme spokojení, žili jsme dobře, ale teď žijeme spokojenější a lépe. Velké poděkování za možnosti, doporučení, realizované terapie – prostě za vše patří paní Malíkové.

S.H.

Žila jsem si své skvělé a úspěšné dny, ale najednou jsem si začala uvědomovat, že jsem stále častěji unavená, nespokojená, smutná a objevily se i zdravotní problémy.
Jsem už stará, myslela jsem si. Ale pak jsem se rozhlédla… a i starší a nemocní lidé kolem mě jsou na tom daleko lépe! Tak co s tím? Chce to asi změnu! Ale sama to nezvládnu. A přesně v tu dobu jsem potkala úžasnou ženu – Tebe, Evi! Vždy víš, jak mi pomoci, kam nasměrovat… Díky Tvým radám a energetickým terapiím zase ŽIJU! Přestala ta nevysvětlitelná bolest nohou, moje tělo „omládlo“, záda už mně nebolí a dálkovým terapiím a homeopatikům vděčím, mimo jiné, i za to, že zvládám prožívat i ta smutná období, kterým se nedá vyhnout. Ani si téměř neuvědomuji, jak všechny fyzické i psychické „bolesti“ postupně mizí. Těším se na každé setkání s Tebou a jsem Ti vděčná, že vždy víš, co pomůže nejlíp – jestli Tibetská mísa, BARS, kraniosakrálka, speciální masáž, atd…. a k tomu doplňuješ jako bonus mnoho úžasných rad a doporučení, které opravdu fungují!
Už vím, že nejsem stará , chce to jen umět žít v souladu se sebou a když je někdy potřeba, vím že mám anděla…
Děkuji, že tu jsi pro mně a moje nejbližší!

Radka Pantlíková, Sobůlky

Paní Evičko,
srdečně Vás zdravím a protože jsem se po porodu už k Vám nedostala a následné přípravy na stěhování byly náročné, nemohla jsem přijet poděkovat Vám osobně. Teď už nás dělí velká vzdálenost a tak nevím, kdy se k Vám dostanu osobně.
Určitě mi budete moc chybět, až budeme chtít s manželem druhé dítě, protože Vaše pomoc byla fakt fantastická. Nevím, jak dlouho bysme se ještě s manželem trápili, než bych vůbec otěhotněla. Jen ta doba, kdy jsme se snažili sami a pořád jsme se jen trápili tím, jak se nám pořád nedařilo.
A vzhledem k našim zkušenostem jsme už nechtěli ani já, ani manžel žádnou pomoc od doktorů. Bylo pro nás super překvapení, jak brzy po Vaší pomoci jsem otěhotněla a vlastně jsme se od prvního rozhovoru s manželem s Vámi oba velice uklidnili. Byli jsme už pak v pohodě.
Pak jsem se bála, že jestli se mi podaří vůbec otěhotnět, budu mít celé těhotenství problémy . Protože mě tak pořád strašila mamka a říkala mi, že určitě si prožiju stejné problémy jako ona a že určitě odležím celé těhotenství v nemocnici. No, ta se teda potom celou dobu jen divila, jak je to možné že se mi tak skvěle daří a nemám žádné problémy. Pořád si neuměla představit, jak ta Vaše pomoc to může ovlivnit: Ale až jste jí pomohla vyřešit ty její věčně bolavá záda, tak to sama pochopila. A pro zajímavost – ta záda ji od té doby pořád nebolí.
Můj gynekolog se taky celou dobu divil že je moje těhotenství v naprostém pořádku a pořád čekal, kdy se projeví všechna ta rizika , na která mě od začátku připravoval. Ale tomu jsem to nevysvětlovala.
Co se týká porodu, měla jsem z něho sice původně strach, jak ho zvládnu, ale jsem ráda, že jsem Vám o svých obavách řekla a netušila jsem, jak perfektně jste mě jich všech zbavila. Jsem ráda, že jsem dala na Vaše rady ohledně porodu. Fakt to probíhalo tak, že to ani nedokážu přesně popsat. Během porodu jsem všechno cítila, ale kontrakce, i když byly silné, tak jsem je přesně vnímala a cítila jsem posun naší malé v porodních cestách. Ještě nikdy jsem nezažila tak hluboké pocity uvnitř svého těla. Byl to pro mě neskutečný zážitek. Jo, bylo to silné, ale s fantastický prožitkem. Předtím jsem si neuměla představit, jaké to bude.
Nejvíc mě překvapila ta plynulost porodu. Měla jsem pocit, že v mém těle jde všechno přesně jak podle hodinek. To, co jsem slyšela od všech svých kamarádek bylo tak děsné, že pro mě ta moje vlastní zkušenost s tak krásně plynulým a hladkým porodem byla úplně nepopsatelným zážitkem.
Tak jsem Vám chtěla napsat, že všechno probíhalo opravdu přesně tak, jak jste mi to dopředu říkala. Určitě k tomu přispěla i ta Vaše energetická pomoc na dálku. Byla to paráda a hned bych šla rodit znovu. Doufám, že podruhé, i přes tu vzdálenost najdeme spolu způsob,a byste nám zase mohla pomoct. Nerada bych totiž rodila jak ty moje kamarádky. Určitě není o co stát.

S díky a pozdravem i od manžela a naší zlaté Emičky

Leona Horáková

K paní Malíkové jsem začala chodit při druhém těhotenství, a pokračuji v tom dodnes, 5 let po porodu. Jsem velice spokojená, chodím pravidelně na kraniosakralni terapii a odcházím vždy odpočatá a s dobrým pocitem v těle. Mohu doporučit i Bachovy esence, které mám vyzkoušené jak u sebe tak u dětí. Paní Malíková je milá a vždy se vším poradí a pomůže. 🌞

Petra

S paní Malíkovou jsem se poznala cca před 7 lety, kdy jsem jí oslovila, zda nám nepomůže s otěhotněním, které nám hned nešlo. Přišla jsem na konzultaci, kde jsem jí popsala náš problém, životní styl a p. Malíková nám vypracovala doporučení, které by nám mohlo pomoci s otěhotněním. Uplynulo pár měsíců a já se radovala, že jsem těhotná. Za 9 měsíců se nám narodil krásný chlapeček. Velmi krátce po narození jsem opět otěhotněla. Průběh těhotenství nebyl lehký a tak jsem se opět spojila s p. Malíkovou, pravidelně jsem dojížděla na terapie, dodržovala jsem různá doporučení a tak se nám povedlo přivést na svět dalšího syna v termínu porodu. Nechala jsem si od p. Malíkové pomoci při porodu a byl o poznání lepší jako u prvního porodu.. Musím říci, že mám krásné vzpomínky na druhý porod, byl rychlý, bolesti ano ale ne tak intenzivní jako u prvního porodu.
Paní Malíková nás provází našim životem. Pomáhá nám s dětmi a jejich trápením, ať už to je to astmatický kašel u staršího syna, tak pomalejší vývoj mladšího. K doktorce opravdu chodím jen na pravidelné prohlídky nebo až si nejsem jistá, že už to zvládneme bez jejího zásahu. 
Paní Malíkovou můžu jen doporučit. Vše do detailů s Vámi probere, poradí … Jsem ráda, že jsem jí poznala a můžu se na ní kdykoliv obrátit.

M.D.