Můj příběh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od péče o zdraví k přirozenému početí a řešení ženské a mužské neplodnosti

Už více než 20 let pomáhám lidem v oblasti zdraví. Zaměřuji se na pomoc ženám a mužům při problémech s početím, dosažením přirozeného početí a při zodpovědné péči o zdraví členů rodiny.

Používám vlastní osvědčené kombinované způsoby a zapojuji do nich ženy i muže. Ochotné jedince převádím z pasivního postoje a očekávání výsledků od zdravotníků k převzetí VLASTNÍ INICIATIVY A VYTVOŘENÍ SVÉ VYTOUŽENÉ RODINY!

Mám nejkrásnější pocit, když vidím štěstí rodičů, kteří mají v náručí své dítě a jejich touha je naplněná. Pro mě je velmi podstatné i to, že mohla přijít na svět řada dětí, které by se jinak pravděpodobně nenarodily; anebo s mnoha problémy a později.

Ženy, které dodržují tyto postupy přirozeně otěhotní, mají bezproblémové těhotenství a převážně fyziologický, přirozený porod doprovázený mimořádnými prožitky. Miminka jsou spokojená, dobře prospívají, většinou dobře spinkají a netrpí zdaleka tak často běžnými zdravotními problémy.

Jejich maminky už ale ví, že je možné téměř vše řešit i jinak a proto už samy aktivně vyhledávají rady a pomoc a řešíme je pak často společně. A tak naše společná cesta v péči o zdraví dětí a celé rodiny často pokračuje dál.

Zabývám se také mužskou neplodností a řeším s muži postupy na stejném principu. Je krásné vidět v rodině děti z přirozeného početí ženy, která má muže s prokázanou 90% neplodností a doporučením na umělé oplodnění. Z těchto mužů jsou šťastní tatínkové.

každé narozené dítě považuji za DAR a ZÁZRAK. A to mě dělá šťastnou. Baví mě pomáhat ženám a mužům aby nemuseli prožít totéž co já a mohli svou mateřskou a rodičovskou roli naplnit tolikrát, kolikrát oni sami chtějí.

Já sama jsem takové štěstí neměla a můj život se odvíjel úplně jinak

Rodina je pro mě základ a samozřejmost. Proto jsem od mládí úplně automaticky počítala s tím, že až se jednou vdám, budu mít několik dětí a budu žít úplně obyčejný život naplněný rodinou s těmi opravdovými hodnotami.

Ale…. Člověk míní a ono je všechno jinak. Tak to v životě často chodí, že nejde vše tak, jak bychom chtěli. Touha po dítěti, která ovládne v určitém okamžiku téměř každou ženu, je většinou velmi intenzivní pocit, který je hnacím motorem ke splnění touhy, ale současně může být i dokonalou překážkou….

Bylo mi 22 let, těšila jsem se na svatbu a...

Své touze jsem brzy podlehla a žila jenom očekáváním, kdy otěhotním. Ale to stále nepřicházelo…..

Bylo to jedno z mých velmi těžkých životních období. Touha po dítěti narůstala a ovládala mě. Můj život se čím dál víc „smrskával“ a orientoval jen na otěhotnění. Už se mnou nebyla kloudná řeč. Nic jiného mně nezajímalo a jen jsem sledovala, jak ubíhá čas a já stále těhotná nejsem.

Vydala jsem se tedy pro pomoc na gynekologii. Byla jsem zdravotní sestra a doufala jsem, že s lékařskou pomocí se dítěte dočkám.

Rozjela se sice obvyklá mašinérie vyšetření a různých drobných zákroků, ale kromě řady nepříjemných zkušeností i v přístupu zdravotníků jsem se očekávaného otěhotnění stále nedočkala. Střídaly se u mě stavy naděje, zklamání, zoufalství, beznaděje, touha skoncovat se svým životem, pocity vlastní neschopnosti až zloby na sebe samotnou….

Ani návštěvy u léčitele a dodržování všeho, co mi kdo poradil, nepomohlo a moje ztráta naděje se prohlubovala. Světýlkem na konci tunelu pro mě byla informace o rehabilitační metodě paní Mojžíšové, díky které otěhotněla spousta žen. Podařilo se mi k metodě dostat a ta zafungovala v překvapivě krátkém čase a – světe div se!!!

Konečně vysněné těhotenství!!!

Moje štěstí bylo nepopsatelné! Jenže netrvalo dlouho a přišel potrat. Na tu noc v nemocnici snad nikdy nezapomenu. Nespala jsem ani minutu. Tolik bolesti, zoufalství, bezmoci a beznaděje co jsem do rána prožila, je obtížné popsat a vyjádřit.

Zase jsem spadla do toho, co bylo předtím. Strach, jestli se mi podaří znovu otěhotnět. Nedala jsem na doporučení lékařů a velmi záhy otěhotněla znovu. Situace se ale opakovala a znovu jsem potratila. Moje zoufalství bylo ještě větší než poprvé. Manželství se mi záhy rozpadlo.

Svět se mi definitivně zhroutil

Hledala jsem záchytné body, které by mě udržely při životě. Dokázala jsem se zaměřit na vybrané činnosti a více se zajímat o přírodní možnosti, bylinky, až k porozumění našemu tělu skrze poznatky z čínské medicíny. Změna mého vnitřního postoje vedla ke změně v mém životě. Objevil se nový partner i s dítětem!

Pane Bože, mám dítě!!!! Sice ne vlastní, ale srdce mi bušilo ještě víc láskou a štěstím. Jsem si jistá, že i kdybych porodila vlastní dítě, rozhodně bych je nemohla milovat víc. A tak se ve svých 27 letech , po 5 letech útrap, strádání a bolesti stávám maximálně milující nevlastní matkou holčičky a JSEM NEVÝSLOVNĚ ŠŤASTNÁ!

Tak přišla změna. Přesměrování mé životní cesty

Vše, co jsem prožila mě silně ovlivnilo a já si čím dál víc uvědomovala, že cesta ke zdraví, přirozenému těhotenství, fyziologickému porodu a duševní pohodě vede úplně jiným směrem. Tím vlastním. Od sebe. Nemůžeme očekávat, že naše problémy za nás vyřeší někdo jiný.

Začala jsem cvičit jógu, studovat homeopatii, sledovat informace o přírodních metodách.

Postupně jsem se naučila pracovat s několika metodami (kraniosakrální terapie, metoda Bars, Quantum Entrainment, reiki, masáže aj.) a nacházela obrovské množství informací a možností které můžeme pro naše zdraví využívat.

Přesvědčila jsem se, že FYZICKÝ STAV VELMI ÚZCE SOUVISÍ S PSYCHIKOU A EMOCEMI. V pomyslné spojené nádobě našeho těla a mysli se vše prolíná, navzájem spolu reaguje a nelze to oddělit.

Moje cesta pomoci lidem ke zdraví a ženám k těhotenství se rozběhla

Objevila jsem svět nekonečných možností na cestě ke zdraví, štěstí, duševní pohodě a splnění našich přání. Začala jsem své poznatky a zkušenosti používat k pomoci lidem při různých zdravotních problémech.

Postupně jsem se zaměřila na možnosti přirozeného početí a neustále sleduji všechny nové informace. Baví mě pátrat a zjišťovat, jaké nekonečné množství možností existuje k vyřešení každého problému! Od ověřených babských, lidových rad přes doporučení známých léčitelů, až po výsledky současných i odborných poznatků.

Všechna zjištění pak zahrnuji a propojuji do komplexu svých postupů a ověřuji si jejich účinnost. Při práci s ženami pak vždycky využívám i své zkušenosti a postřehy z doby práce sestry na gynekologii a zdravotnického studia a vše propojuji.

Své mnohaleté zkušenosti z  mé terapeutické praxe spojené s převzatými doporučeními jsem zpracovala do e-booků : Konečně matkou aneb vytoužené mateřstvíKonečně otcem aneb vytoužené rodičovství. Pro ty, kteří chtějí dosáhnout přirozeného početí.

E-booky jsou věrní a spolehliví průvodci, kteří dávají srozumitelný návod k dodržování zdravého životního stylu spolu s konkrétními radami a kroky. Jejich dodržování pomáhá zájemcům dosáhnout většinou brzy a hlavně přirozeně početí.

Co je  nejvíc podstatné?

To, že problém se  řeší komplexně, ideálně oboustranně (se zapojením obou partnerů, alespoň částečně)  a  v pořadí, které je vyhovující pro fyziologické procesy v těle ženy i muže Nejsou  použity ŽÁDNÉ NEPŘIROZENÉ PROSTŘEDKY SE ŠKODLIVÝM DOPADEM  pro lidský organismus!

Zjistila jsem, že v mnoha případech je cesta od předchozích problémů s početím a stanovené neplodnosti ke snadnému přirozenému početí překvapivě velmi krátká.

Kromě přirozeného početí je další průběh celého těhotenství většinou úplně bezproblémový a funguje jako ideální příprava ženy i dítěte na porod, který může být pro ženu nepopsatelně zajímavým prožitkem. Často žasnu, jaké krásné zážitky z porodu mi pak ženy popisují.

To například potvrzuje odpověď jedné mé klientky při registraci své novorozené dcery u pediatra na otázku: Jaký byl maminko porod vašeho dítěte? A klientka napsala:POROD BYL RYCHLÝ A KRÁSNÝ.

A takovou zkušenost může mít mnoho dalších žen které mají možnost přirozeně otěhotnět a to i se svým partnerem s poruchou plodnosti. Mohou prožít těhotenství i porod jako krásný stav, v souladu se sebou, svým tělem a dítětem.

A mé poznání proč mě všechno to zlé v životě potkalo?

Už dávno jsem pochopila, že kdybych měla jen svou vlastní rodinu, soustředila bych se především na ni. A tak by na svou pomoc možná ještě dost dlouho čekalo mnoho lidí se zdravotními problémy. A kdoví, kolik rodičů by opravdu svíralo ve své náruči své vytoužené dítě?

No a já? Já nemám malou rodinu, ale opravdu VELKOU!!!